| Versiyon Adı | 1.0 Extreme Eco-G |
| Enerji Türü | LPG |
| Ortalama Menzil | ~ 658 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 170 Nm |
| Maksimum Hız | 175 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.6 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 212 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4547 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1629 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 717.900 ₺ |
| Nisan | 753.900 ₺ |
| Mayıs | 789.000 ₺ |
| Haziran | 951.000 ₺ |
| Temmuz | 1.073.000 ₺ |
| Ağustos | 1.120.000 ₺ |
| Aralık | 1.119.000 ₺ |