| Versiyon Adı | 1.3 Journey EDC |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 781 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 199 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1332 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 478 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4341 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1633 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 750.000 ₺ |
| Nisan | 795.000 ₺ |
| Mayıs | 833.000 ₺ |
| Haziran | 980.000 ₺ |
| Temmuz | 1.123.000 ₺ |
| Ağustos | 1.176.000 ₺ |
| Kasım | 1.211.000 ₺ |
| Aralık | 1.189.000 ₺ |