| Versiyon Adı | 1.0 Essential |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 781 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 166 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 478 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4341 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1633 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 609.000 ₺ |
| Nisan | 641.900 ₺ |
| Mayıs | 679.900 ₺ |
| Haziran | 828.000 ₺ |
| Temmuz | 941.000 ₺ |
| Ağustos | 985.000 ₺ |
| Kasım | 899.000 ₺ |
| Aralık | 899.000 ₺ |