| Versiyon Adı | Yeni 1.3 Comfort EDC |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 781 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 199 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1332 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 478 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4341 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1633 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 241.000 ₺ |
| Ekim | 263.000 ₺ |
| Kasım | 372.900 ₺ |
| Aralık | 396.800 ₺ |