| Versiyon Adı | Yeni 1.0 Comfort Eco-G |
| Enerji Türü | LPG |
| Ortalama Menzil | ~ 676 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 170 Nm |
| Maksimum Hız | 168 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 999 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 478 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4341 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1633 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 219.000 ₺ |
| Ekim | 236.900 ₺ |
| Kasım | 328.900 ₺ |
| Aralık | 360.100 ₺ |