| Versiyon Adı | 1.6 Eco-G Comfort |
| Enerji Türü | LPG |
| Ortalama Menzil | ~ 575 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 156 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 8.7 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 445 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4341 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1693 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 115.700 ₺ |
| Kasım | 117.700 ₺ |
| Aralık | 121.400 ₺ |