| Versiyon Adı | 1.5 DCi Prestige 90 HP |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1136 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 158 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 445 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4341 mm |
| Genişlik | 1804 mm |
| Yükseklik | 1693 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 96.400 ₺ |
| Mart | 96.400 ₺ |
| Nisan | 99.150 ₺ |
| Mayıs | 102.750 ₺ |
| Haziran | 107.900 ₺ |
| Temmuz | 111.150 ₺ |
| Ağustos | 128.650 ₺ |
| Eylül | 139.650 ₺ |
| Ekim | 139.650 ₺ |
| Kasım | 122.150 ₺ |
| Aralık | 122.150 ₺ |