| Versiyon Adı | 1.6 Ambiance 4X2 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 781 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 156 Nm |
| Maksimum Hız | 170 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.4 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 475 lt |
| Boş Ağırlık | 1165 Kg |
| Uzunluk | 4316 mm |
| Genişlik | 1822 mm |
| Yükseklik | 1625 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 52.500 ₺ |
| Şubat | 52.100 ₺ |
| Mart | 52.100 ₺ |
| Nisan | 52.100 ₺ |
| Mayıs | 52.100 ₺ |
| Haziran | 50.650 ₺ |
| Temmuz | 50.650 ₺ |
| Ağustos | 51.600 ₺ |
| Eylül | 51.650 ₺ |
| Ekim | 52.400 ₺ |
| Kasım | 53.800 ₺ |
| Aralık | 55.300 ₺ |