| Versiyon Adı | 1.5 DCi Ambiance 4X2 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1111 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 156 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 475 lt |
| Boş Ağırlık | 1280 Kg |
| Uzunluk | 4316 mm |
| Genişlik | 1822 mm |
| Yükseklik | 1625 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 57.950 ₺ |
| Şubat | 57.600 ₺ |
| Mart | 57.600 ₺ |
| Nisan | 57.600 ₺ |
| Mayıs | 57.600 ₺ |
| Haziran | 57.900 ₺ |
| Temmuz | 57.900 ₺ |
| Ağustos | 58.850 ₺ |
| Eylül | 58.900 ₺ |
| Ekim | 59.650 ₺ |
| Kasım | 61.050 ₺ |
| Aralık | 62.550 ₺ |