| Versiyon Adı | 1.5 DCi Laureate 4×2 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1064 km |
| Sistem Gücü | 90 HP |
| Sistem Torku | 200 Nm |
| Maksimum Hız | 156 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1461 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 475 lt |
| Boş Ağırlık | 1280 Kg |
| Uzunluk | 4315 mm |
| Genişlik | 2000 mm |
| Yükseklik | 1695 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 51.800 ₺ |
| Şubat | 52.000 ₺ |
| Mart | 52.000 ₺ |
| Nisan | 54.200 ₺ |
| Mayıs | 54.200 ₺ |
| Haziran | 53.450 ₺ |
| Temmuz | 54.800 ₺ |
| Ağustos | 54.800 ₺ |
| Eylül | 57.700 ₺ |
| Ekim | 58.600 ₺ |
| Kasım | 58.600 ₺ |
| Aralık | 58.800 ₺ |