| Versiyon Adı | 1.5 eTSI |
| Enerji Türü | Benzin / MHEV |
| Ortalama Menzil | ~ 909 km |
| Sistem Gücü | 150 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 215 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1498 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1326 Kg |
| Uzunluk | 4398 mm |
| Genişlik | 1799 mm |
| Yükseklik | 1444 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 1.860.000 ₺ |
| Aralık | 2.000.000 ₺ |