| Versiyon Adı | 2.0 VZ TSI DSG 4×4 |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 649 km |
| Sistem Gücü | 310 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 250 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 4.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1984 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.7 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 450 lt |
| Boş Ağırlık | 1551 Kg |
| Uzunluk | 4450 mm |
| Genişlik | 1839 mm |
| Yükseklik | 1511 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 2.275.000 ₺ |
| Nisan | 2.340.000 ₺ |
| Mayıs | 2.420.000 ₺ |
| Haziran | 2.640.000 ₺ |
| Temmuz | 2.685.000 ₺ |
| Ağustos | 2.800.000 ₺ |
| Aralık | 2.730.000 ₺ |