| Versiyon Adı | Combi 1.3 HDi X |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1000 km |
| Sistem Gücü | 75 HP |
| Sistem Torku | 190 Nm |
| Maksimum Hız | - |
| 0-100 Hızlanma | - |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1248 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.5 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1190 Kg |
| Uzunluk | 3970 mm |
| Genişlik | 1716 mm |
| Yükseklik | 1803 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 38.250 ₺ |
| Şubat | 38.250 ₺ |
| Mart | 38.250 ₺ |
| Nisan | 39.250 ₺ |
| Mayıs | 42.100 ₺ |
| Haziran | 42.100 ₺ |
| Temmuz | 43.100 ₺ |
| Ağustos | 42.100 ₺ |
| Eylül | 46.330 ₺ |
| Ekim | 47.070 ₺ |
| Kasım | 47.070 ₺ |
| Aralık | 47.410 ₺ |