| Versiyon Adı | Max |
| Enerji Türü | Elektrik |
| Ortalama Menzil | ~ 320 km |
| Sistem Gücü | 113 HP |
| Sistem Torku | 125 Nm |
| Maksimum Hız | 132 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Motor Gücü | 83 kW |
| Şarj Süresi | - |
| Enerji Tüketimi | ~ 17.4 kWh |
| Batarya Hacmi | 44 kWsa |
| Bagaj Hacmi | 310 lt |
| Boş Ağırlık | 1491 Kg |
| Uzunluk | 4015 mm |
| Genişlik | 1755 mm |
| Yükseklik | 1590 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 1.159.000 ₺ |
| Temmuz | 1.189.000 ₺ |
| Ağustos | 1.376.000 ₺ |
| Eylül | 1.405.000 ₺ |
| Ekim | 1.434.000 ₺ |
| Aralık | 1.478.000 ₺ |