| Versiyon Adı | 1.5 HDi Feel Bold AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1293 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 189 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 580 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4500 mm |
| Genişlik | 1859 mm |
| Yükseklik | 1695 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 1.078.900 ₺ |
| Mart | 1.084.100 ₺ |
| Nisan | 1.116.900 ₺ |
| Mayıs | 1.144.600 ₺ |
| Haziran | 1.328.000 ₺ |
| Temmuz | 1.542.600 ₺ |
| Ağustos | 1.613.600 ₺ |
| Kasım | 1.482.900 ₺ |