| Versiyon Adı | 1.5 BlueHDi Feel EAT8 |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1293 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 188 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | 53 lt |
| Bagaj Hacmi | 580 lt |
| Boş Ağırlık | 1505 Kg |
| Uzunluk | 4500 mm |
| Genişlik | 1859 mm |
| Yükseklik | 1695 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 204.000 ₺ |
| Kasım | 205.000 ₺ |
| Aralık | 205.000 ₺ |