| Versiyon Adı | 1.2 Shine AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1000 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1198 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1263 Kg |
| Uzunluk | 4360 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1535 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 903.500 ₺ |
| Mart | 923.300 ₺ |
| Nisan | 932.500 ₺ |
| Mayıs | 968.400 ₺ |
| Haziran | 1.125.400 ₺ |
| Temmuz | 1.314.200 ₺ |
| Ağustos | 1.375.100 ₺ |
| Kasım | 1.382.000 ₺ |