| Versiyon Adı | 1.2 Feel Bold AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1087 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1198 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1209 Kg |
| Uzunluk | 4360 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1535 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 852.500 ₺ |
| Mart | 866.900 ₺ |
| Nisan | 876.100 ₺ |
| Mayıs | 912.000 ₺ |
| Haziran | 1.059.500 ₺ |
| Temmuz | 1.238.100 ₺ |
| Ağustos | 1.299.000 ₺ |
| Kasım | 1.299.000 ₺ |