| Versiyon Adı | 1.2 Feel |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1087 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 205 Nm |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1209 Kg |
| Uzunluk | 4360 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1535 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 726.100 ₺ |
| Mart | 739.800 ₺ |
| Nisan | 749.100 ₺ |
| Mayıs | 784.900 ₺ |
| Haziran | 915.400 ₺ |
| Temmuz | 1.070.700 ₺ |
| Ağustos | 1.131.600 ₺ |