| Versiyon Adı | 1.6 BlueHDi Exclusive EAT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1579 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 192 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.8 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1300 Kg |
| Uzunluk | 4329 mm |
| Genişlik | 1789 mm |
| Yükseklik | 1523 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 97.600 ₺ |
| Mart | 95.700 ₺ |
| Nisan | 95.800 ₺ |
| Mayıs | 95.700 ₺ |
| Haziran | 98.760 ₺ |
| Temmuz | 98.760 ₺ |
| Ağustos | 100.000 ₺ |
| Eylül | 100.000 ₺ |
| Ekim | 102.100 ₺ |
| Kasım | 107.830 ₺ |
| Aralık | 110.410 ₺ |