| Versiyon Adı | 1.6 Confort |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 968 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 160 Nm |
| Maksimum Hız | 193 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.8 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1598 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.2 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1205 Kg |
| Uzunluk | 4329 mm |
| Genişlik | 1789 mm |
| Yükseklik | 1523 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 52.200 ₺ |
| Şubat | 52.200 ₺ |
| Mart | 52.200 ₺ |
| Nisan | 52.200 ₺ |
| Mayıs | 52.500 ₺ |