| Versiyon Adı | 1.6 BlueHDi Exclusive AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1538 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 192 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.9 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 380 lt |
| Boş Ağırlık | 1300 Kg |
| Uzunluk | 4329 mm |
| Genişlik | 1789 mm |
| Yükseklik | 1523 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ağustos | 81.800 ₺ |
| Eylül | 88.430 ₺ |
| Ekim | 91.300 ₺ |
| Kasım | 91.300 ₺ |
| Aralık | 92.170 ₺ |