| Versiyon Adı | 1.2 Feel |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1064 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 205 Nm |
| Maksimum Hız | 194 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.2 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 510 lt |
| Boş Ağırlık | 1284 Kg |
| Uzunluk | 4600 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1525 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 744.000 ₺ |
| Mart | 770.600 ₺ |
| Nisan | 779.800 ₺ |
| Mayıs | 815.700 ₺ |
| Haziran | 954.500 ₺ |
| Temmuz | 1.113.300 ₺ |
| Ağustos | 1.182.300 ₺ |