| Versiyon Adı | Grand 1.6 BlueHDi Shine EAT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 188 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.5 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.1 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 645 lt |
| Boş Ağırlık | 1320 Kg |
| Uzunluk | 4590 mm |
| Genişlik | 1800 mm |
| Yükseklik | 1630 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 151.850 ₺ |
| Ekim | 155.400 ₺ |
| Kasım | 165.600 ₺ |
| Aralık | 167.450 ₺ |