| Versiyon Adı | Yeni 1.2 Shine AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 205 Nm |
| Maksimum Hız | 193 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.9 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.2 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 353 lt |
| Boş Ağırlık | - |
| Uzunluk | 4170 mm |
| Genişlik | 1710 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Temmuz | 122.300 ₺ |
| Ağustos | 159.000 ₺ |
| Eylül | 138.500 ₺ |
| Ekim | 148.900 ₺ |
| Kasım | 126.000 ₺ |
| Aralık | 126.000 ₺ |