| Versiyon Adı | 1.6 e-HDi Shine ETG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1429 km |
| Sistem Gücü | 92 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 182 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 358 lt |
| Boş Ağırlık | 1055 Kg |
| Uzunluk | 4157 mm |
| Genişlik | 1729 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 94.950 ₺ |
| Şubat | 97.850 ₺ |
| Mart | 94.850 ₺ |
| Nisan | 96.600 ₺ |
| Mayıs | 95.700 ₺ |
| Haziran | 96.200 ₺ |
| Temmuz | 100.250 ₺ |
| Ağustos | 100.850 ₺ |
| Eylül | 100.850 ₺ |
| Ekim | 101.900 ₺ |
| Kasım | 108.750 ₺ |
| Aralık | 110.050 ₺ |