| Versiyon Adı | 1.6 e-HDi Feel ETG |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1429 km |
| Sistem Gücü | 92 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 182 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.4 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.5 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 358 lt |
| Boş Ağırlık | 1055 Kg |
| Uzunluk | 4157 mm |
| Genişlik | 1729 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 88.000 ₺ |
| Şubat | 90.680 ₺ |
| Mart | 87.880 ₺ |
| Nisan | 90.960 ₺ |
| Mayıs | 90.960 ₺ |
| Haziran | 90.600 ₺ |
| Temmuz | 94.550 ₺ |
| Ağustos | 95.000 ₺ |
| Eylül | 95.000 ₺ |
| Ekim | 96.000 ₺ |
| Kasım | 102.500 ₺ |
| Aralık | 104.050 ₺ |