| Versiyon Adı | 1.2 Feel |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1087 km |
| Sistem Gücü | 82 HP |
| Sistem Torku | 116 Nm |
| Maksimum Hız | 168 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.6 lt |
| Yakıt Deposu | 50 lt |
| Bagaj Hacmi | 358 lt |
| Boş Ağırlık | 965 Kg |
| Uzunluk | 4157 mm |
| Genişlik | 1729 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 73.700 ₺ |
| Şubat | 75.950 ₺ |
| Mart | 75.150 ₺ |
| Nisan | 77.350 ₺ |
| Mayıs | 76.500 ₺ |
| Haziran | 76.700 ₺ |
| Temmuz | 80.350 ₺ |
| Ağustos | 80.450 ₺ |
| Eylül | 80.450 ₺ |
| Ekim | 83.800 ₺ |
| Kasım | 89.650 ₺ |
| Aralık | 88.850 ₺ |