| Versiyon Adı | 1.6 BlueHDi Shine Rip Curl |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1250 km |
| Sistem Gücü | 99 HP |
| Sistem Torku | 254 Nm |
| Maksimum Hız | 184 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.6 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.6 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 358 lt |
| Boş Ağırlık | 1070 Kg |
| Uzunluk | 4157 mm |
| Genişlik | 1729 mm |
| Yükseklik | 1480 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ekim | 83.900 ₺ |
| Kasım | 87.880 ₺ |
| Aralık | 90.110 ₺ |