| Versiyon Adı | 1.2 Feel Bold AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 783 km |
| Sistem Gücü | 110 HP |
| Sistem Torku | 205 Nm |
| Maksimum Hız | 193 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.0 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.0 lt |
| Yakıt Deposu | 47 lt |
| Bagaj Hacmi | 300 lt |
| Boş Ağırlık | 1150 Kg |
| Uzunluk | 3996 mm |
| Genişlik | 1749 mm |
| Yükseklik | 1490 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 981.000 ₺ |
| Mart | 1.020.000 ₺ |
| Nisan | 1.072.000 ₺ |
| Mayıs | 1.087.000 ₺ |
| Haziran | 1.087.000 ₺ |
| Ağustos | 1.087.000 ₺ |
| Eylül | 1.140.000 ₺ |
| Kasım | 1.170.000 ₺ |
| Aralık | 1.170.000 ₺ |