| Versiyon Adı | Yeni 1.2 Feel |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1071 km |
| Sistem Gücü | 83 HP |
| Sistem Torku | 118 Nm |
| Maksimum Hız | 169 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 13.3 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.2 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 300 lt |
| Boş Ağırlık | 980 Kg |
| Uzunluk | 3996 mm |
| Genişlik | 1749 mm |
| Yükseklik | 1474 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 151.500 ₺ |
| Ekim | 151.500 ₺ |
| Kasım | 151.500 ₺ |
| Aralık | 145.500 ₺ |