| Versiyon Adı | 1.2 Live |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 894 km |
| Sistem Gücü | 82 HP |
| Sistem Torku | 118 Nm |
| Maksimum Hız | 168 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 14.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1199 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.7 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 300 lt |
| Boş Ağırlık | 980 Kg |
| Uzunluk | 3996 mm |
| Genişlik | 1749 mm |
| Yükseklik | 1490 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 75.500 ₺ |
| Mart | 75.500 ₺ |
| Nisan | 74.800 ₺ |
| Mayıs | 74.800 ₺ |
| Haziran | 76.800 ₺ |
| Temmuz | 82.400 ₺ |
| Ağustos | 99.600 ₺ |
| Eylül | 99.600 ₺ |
| Ekim | 98.150 ₺ |
| Kasım | 78.000 ₺ |
| Aralık | 78.000 ₺ |