| Versiyon Adı | 1.6 BlueHDi Shine |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1135 km |
| Sistem Gücü | 99 HP |
| Sistem Torku | 254 Nm |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.9 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 3.7 lt |
| Yakıt Deposu | 42 lt |
| Bagaj Hacmi | 300 lt |
| Boş Ağırlık | 1090 Kg |
| Uzunluk | 3996 mm |
| Genişlik | 1749 mm |
| Yükseklik | 1490 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Aralık | 69.350 ₺ |