| Versiyon Adı | Yeni 1.5 HDi Feel Bold AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1125 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 179 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 410 lt |
| Boş Ağırlık | 1335 Kg |
| Uzunluk | 4155 mm |
| Genişlik | 1765 mm |
| Yükseklik | 1648 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Temmuz | 317.000 ₺ |
| Ağustos | 320.000 ₺ |
| Eylül | 320.000 ₺ |
| Ekim | 335.000 ₺ |
| Kasım | 365.700 ₺ |
| Aralık | 484.900 ₺ |