| Versiyon Adı | 1.5 HDi Feel Bold |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1395 km |
| Sistem Gücü | 130 HP |
| Sistem Torku | - |
| Maksimum Hız | 185 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 10.5 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 775 lt |
| Boş Ağırlık | 1430 Kg |
| Uzunluk | 4403 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1844 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 583.300 ₺ |
| Mart | 586.100 ₺ |
| Nisan | 589.200 ₺ |
| Mayıs | 606.600 ₺ |
| Haziran | 709.400 ₺ |
| Temmuz | 832.200 ₺ |
| Ağustos | 868.700 ₺ |
| Kasım | 873.000 ₺ |