| Versiyon Adı | 1.5 HDi Feel Stil |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1395 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.7 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 775 lt |
| Boş Ağırlık | 1446 Kg |
| Uzunluk | 4403 mm |
| Genişlik | 1848 mm |
| Yükseklik | 1844 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 356.000 ₺ |
| Nisan | 382.000 ₺ |
| Mayıs | 412.000 ₺ |
| Haziran | 427.000 ₺ |
| Temmuz | 450.000 ₺ |
| Ağustos | 465.000 ₺ |
| Eylül | 475.000 ₺ |