| Versiyon Adı | Combi 1.6 BlueHDi Selection 120 HP |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1364 km |
| Sistem Gücü | 120 HP |
| Sistem Torku | 300 Nm |
| Maksimum Hız | 174 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 11.4 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.4 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 675 lt |
| Boş Ağırlık | 1428 Kg |
| Uzunluk | 4380 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1801 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 90.600 ₺ |
| Temmuz | 92.000 ₺ |
| Ağustos | 111.200 ₺ |
| Eylül | 111.200 ₺ |
| Ekim | 108.600 ₺ |
| Kasım | 102.800 ₺ |
| Aralık | 102.800 ₺ |