| Versiyon Adı | Combi 1.6 BlueHDi Selection |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1395 km |
| Sistem Gücü | 100 HP |
| Sistem Torku | 254 Nm |
| Maksimum Hız | 166 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.4 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.3 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 675 lt |
| Boş Ağırlık | 1425 Kg |
| Uzunluk | 4380 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1801 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Haziran | 87.850 ₺ |
| Temmuz | 89.600 ₺ |
| Ağustos | 108.200 ₺ |
| Eylül | 108.200 ₺ |
| Ekim | 103.000 ₺ |
| Kasım | 95.000 ₺ |
| Aralık | 95.000 ₺ |