| Versiyon Adı | Combi 1.6 HDi Selection 115 HP |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1091 km |
| Sistem Gücü | 115 HP |
| Sistem Torku | 240 Nm |
| Maksimum Hız | 172 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 12.3 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.5 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 675 lt |
| Boş Ağırlık | 1453 Kg |
| Uzunluk | 4380 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1801 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 71.750 ₺ |
| Şubat | 71.750 ₺ |
| Mart | 71.750 ₺ |
| Nisan | 70.450 ₺ |
| Mayıs | 70.450 ₺ |
| Haziran | 70.450 ₺ |
| Temmuz | 73.900 ₺ |
| Ağustos | 73.000 ₺ |
| Eylül | 73.000 ₺ |
| Ekim | 73.750 ₺ |
| Kasım | 78.600 ₺ |
| Aralık | 77.100 ₺ |