| Versiyon Adı | Combi 1.6 HDi SX |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1132 km |
| Sistem Gücü | 92 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 161 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 15.1 sn |
| Vites Tipi | Manuel |
| Silindir Hacmi | 1560 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.3 lt |
| Yakıt Deposu | 60 lt |
| Bagaj Hacmi | 675 lt |
| Boş Ağırlık | 1429 Kg |
| Uzunluk | 4380 mm |
| Genişlik | 1810 mm |
| Yükseklik | 1801 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 56.200 ₺ |
| Mart | 54.800 ₺ |
| Nisan | 53.800 ₺ |
| Mayıs | 54.800 ₺ |
| Haziran | 55.810 ₺ |
| Temmuz | 53.100 ₺ |
| Ağustos | 53.100 ₺ |
| Eylül | 54.700 ₺ |
| Ekim | 56.100 ₺ |
| Kasım | 57.500 ₺ |
| Aralık | 59.350 ₺ |