| Versiyon Adı | Design |
| Enerji Türü | Elektrik |
| Ortalama Menzil | ~ 427 km |
| Sistem Gücü | 204 HP |
| Sistem Torku | 310 Nm |
| Maksimum Hız | 160 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.0 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Motor Gücü | 150 kW |
| Şarj Süresi | ~ 372 dk |
| Enerji Tüketimi | ~ 15.9 kWh |
| Batarya Hacmi | 60.4 kWsa |
| Bagaj Hacmi | 345 lt |
| Boş Ağırlık | 1658 Kg |
| Uzunluk | 4290 mm |
| Genişlik | 1770 mm |
| Yükseklik | 1570 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Kasım | 1.280.000 ₺ |
| Aralık | 1.284.000 ₺ |