| Versiyon Adı | 25d 2.0 Prestige AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 0 km |
| Sistem Gücü | 231 HP |
| Sistem Torku | 500 Nm |
| Maksimum Hız | 220 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.6 lt |
| Yakıt Deposu | - |
| Bagaj Hacmi | 650 lt |
| Boş Ağırlık | 2115 Kg |
| Uzunluk | 4886 mm |
| Genişlik | 1938 mm |
| Yükseklik | 1762 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 500.600 ₺ |
| Şubat | 500.600 ₺ |
| Mart | 550.500 ₺ |
| Nisan | 550.500 ₺ |
| Mayıs | 550.500 ₺ |
| Haziran | 550.500 ₺ |
| Temmuz | 550.500 ₺ |
| Ağustos | 572.000 ₺ |
| Eylül | 576.900 ₺ |
| Ekim | 584.200 ₺ |
| Kasım | 616.200 ₺ |
| Aralık | 578.100 ₺ |