| Versiyon Adı | 30d xDrive |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1271 km |
| Sistem Gücü | 258 HP |
| Sistem Torku | 560 Nm |
| Maksimum Hız | 230 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 6.8 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2993 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.9 lt |
| Yakıt Deposu | 75 lt |
| Bagaj Hacmi | 650 lt |
| Boş Ağırlık | 2145 Kg |
| Uzunluk | 4886 mm |
| Genişlik | 1938 mm |
| Yükseklik | 1762 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mayıs | 444.570 ₺ |
| Haziran | 436.950 ₺ |
| Temmuz | 437.030 ₺ |
| Ağustos | 437.030 ₺ |
| Eylül | 459.900 ₺ |
| Ekim | 459.900 ₺ |
| Kasım | 459.900 ₺ |
| Aralık | 459.900 ₺ |