| Versiyon Adı | 20d |
| Enerji Türü | Benzin / MHEV |
| Ortalama Menzil | ~ 855 km |
| Sistem Gücü | 197 HP |
| Sistem Torku | 330 Nm |
| Maksimum Hız | 215 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1998 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 7.6 lt |
| Yakıt Deposu | 65 lt |
| Bagaj Hacmi | 570 lt |
| Boş Ağırlık | 1930 Kg |
| Uzunluk | 4755 mm |
| Genişlik | 1920 mm |
| Yükseklik | 1660 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Nisan | 6.219.000 ₺ |
| Temmuz | 7.068.000 ₺ |
| Ağustos | 7.632.000 ₺ |
| Eylül | 7.697.000 ₺ |
| Ekim | 7.698.000 ₺ |
| Aralık | 7.939.000 ₺ |