| Versiyon Adı | sDrive18i 1.5 X-Line |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 714 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 230 Nm |
| Maksimum Hız | 208 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.2 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.3 lt |
| Yakıt Deposu | 45 lt |
| Bagaj Hacmi | 540 lt |
| Boş Ağırlık | 1575 Kg |
| Uzunluk | 4500 mm |
| Genişlik | 1845 mm |
| Yükseklik | 1642 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Mart | 1.901.500 ₺ |
| Nisan | 2.049.500 ₺ |
| Mayıs | 2.111.000 ₺ |
| Haziran | 2.494.800 ₺ |
| Temmuz | 2.740.500 ₺ |
| Ağustos | 2.848.200 ₺ |
| Aralık | 2.933.000 ₺ |