| Versiyon Adı | sDrive 18i 1.5 Prestige AT |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 944 km |
| Sistem Gücü | 136 HP |
| Sistem Torku | 220 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 9.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1499 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 5.4 lt |
| Yakıt Deposu | 51 lt |
| Bagaj Hacmi | 505 lt |
| Boş Ağırlık | 1505 Kg |
| Uzunluk | 4439 mm |
| Genişlik | 1821 mm |
| Yükseklik | 1612 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 197.500 ₺ |
| Şubat | 197.500 ₺ |
| Mart | 207.300 ₺ |
| Nisan | 207.300 ₺ |
| Mayıs | 207.300 ₺ |
| Haziran | 203.800 ₺ |
| Temmuz | 203.800 ₺ |
| Ağustos | 217.200 ₺ |
| Eylül | 217.200 ₺ |
| Ekim | 220.000 ₺ |
| Kasım | 232.000 ₺ |