| Versiyon Adı | xDrive 20d 2.0 Sport Line AT |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1041 km |
| Sistem Gücü | 190 HP |
| Sistem Torku | 400 Nm |
| Maksimum Hız | 219 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 7.6 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1995 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 4.9 lt |
| Yakıt Deposu | 51 lt |
| Bagaj Hacmi | 505 lt |
| Boş Ağırlık | 1625 Kg |
| Uzunluk | 4439 mm |
| Genişlik | 1821 mm |
| Yükseklik | 1612 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Eylül | 238.600 ₺ |
| Ekim | 244.600 ₺ |
| Kasım | 246.900 ₺ |
| Aralık | 292.700 ₺ |