| Versiyon Adı | xDrive40 First Edition Sport |
| Enerji Türü | Elektrik |
| Ortalama Menzil | ~ 372 km |
| Sistem Gücü | 326 HP |
| Sistem Torku | 630 Nm |
| Maksimum Hız | 200 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 6.1 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Motor Gücü | 240 kW |
| Şarj Süresi | ~ 480 dk |
| Enerji Tüketimi | ~ 20.4 kWh |
| Batarya Hacmi | 76.6 kWsa |
| Bagaj Hacmi | 500 lt |
| Boş Ağırlık | 2365 Kg |
| Uzunluk | 4953 mm |
| Genişlik | 1967 mm |
| Yükseklik | 1695 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Şubat | 5.616.000 ₺ |
| Mart | 5.841.000 ₺ |
| Nisan | 6.020.000 ₺ |
| Ağustos | 6.085.000 ₺ |
| Eylül | 6.482.000 ₺ |