| Versiyon Adı | 520i 1.6 Luxury |
| Enerji Türü | Benzin |
| Ortalama Menzil | ~ 1046 km |
| Sistem Gücü | 170 HP |
| Sistem Torku | 250 Nm |
| Maksimum Hız | 226 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 8.3 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 1597 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.5 lt |
| Yakıt Deposu | 68 lt |
| Bagaj Hacmi | - |
| Boş Ağırlık | 1605 Kg |
| Uzunluk | 4936 mm |
| Genişlik | 1868 mm |
| Yükseklik | 1479 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 481.600 ₺ |
| Mart | 493.800 ₺ |
| Nisan | 516.100 ₺ |
| Mayıs | 542.000 ₺ |
| Ağustos | 656.200 ₺ |
| Eylül | 752.800 ₺ |
| Ekim | 798.200 ₺ |
| Kasım | 883.800 ₺ |
| Aralık | 825.200 ₺ |