| Versiyon Adı | M550d xDrive |
| Enerji Türü | Dizel |
| Ortalama Menzil | ~ 1129 km |
| Sistem Gücü | 381 HP |
| Sistem Torku | 740 Nm |
| Maksimum Hız | 250 km/s |
| 0-100 Hızlanma | 4.7 sn |
| Vites Tipi | Otomatik |
| Silindir Hacmi | 2993 cc |
| Ortalama Tüketim | ~ 6.2 lt |
| Yakıt Deposu | 70 lt |
| Bagaj Hacmi | 520 lt |
| Boş Ağırlık | 1995 Kg |
| Uzunluk | 4907 mm |
| Genişlik | 1860 mm |
| Yükseklik | 1464 mm |
| Ay | Fiyat |
|---|---|
| Ocak | 691.780 ₺ |